Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ceník

Vzhledem k situaci panující v našem zdravotnictví jsme zvolili cestu přímých plateb za ošetření.

Za níže uvedené ceny garantujeme preciznost, poradenství v mailové či telefonické podobě a návaznost na nově vzniklé situace a obtíže. Po každé terapii zasíláme klientovi emailem pokyny a cviky s podrobným popisem. Nově nabízíme možnost konzultací přes facebook.

 

Vstupní vyšetření pro dospělého            500,- 60 minut

Zahrnuje pečlivou anamnézu, rozbor rodinné a životní situace, zdravotních obtíží chronického i akutního charakteru, vyšetření pohybového systému, sestavení terapeutického plánu, krátké ošetření momentálních obtíží, kineziotape.

Následující terapie                                   500,- 60 minut

Zhodnocení dosavadního průběhu, kontrola domácí terapie, manuální ošetření, kineziotape, úprava cviků.

 

Vstupní vyšetření dětí                              500,- 60 minut

Důkladná anamnéza, dosavadní průběh psychomotorického vývoje, možnost rozboru fotografií u starších dětí, průběh těhotenství a porodu, rozbor držení těla a pohybových návyků, základní neurologické vyšetření pro ozřejmení zralosti centrálního nervového systému, sestavení terapeutického plánu, zacvičení rodičů v terapii i manipulaci s kojencem, manuální ošetření.

Následující terapie                                  500,- 60 minut/ 250,- 30 minut

Zhodnocení dosavadního průběhu, kontrola domácí terapie, manuální ošetření, úprava cviků, konzultace telefonicky, mailem či přes fb.

 

 

Všechny konzultace je nutné objednat předem na telefonu 607 77 37 28, mailu maabaaαseznam.cz nebo fb Martina Miklovičová.

 

 

    

 

 

 

 

Pro Vaše blízké možnost zakoupení dárkového poukazu na Vámi určený počet sezení.