Jdi na obsah Jdi na menu
 


Reference a dotazy

Pokud jste byli s našimi službami (ne)spokojení, uvítáme Vaše připomínky, abychom mohli zlepšit poskytované služby do budoucna! Za pozitivní  i negativní  připomínky předem děkujeme!

 

Ale budeme opravdu rádi, když nám něco napíšete!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Cvičení mrňousků

(Renata Frendlová, 22. 5. 2012 15:53)

Na cvičení chodíme pravidelně, jsme moc spokojení. Martina pokaždé vymyslí pro děti bezva zábavu a zároveň cvičení na posilování těla. Poradí, děti zaujme a vždy nás čeká něco nového. :-) :-)

Cvičení mrňousků

(Tereza Hudečková, 12. 4. 2012 7:56)

Vyzkoušeli jsme s Vašíkem Vaše cvičení pro mrňousky a byli jsme nadšeni, konečně smyskuplná aktivita pro nejmenší! Bohužel bydlíme daleko, cvičení jsme vyzkoušeli na návštěvě Nymburka, dlouho jsem hledala něco podobného u nás ve Frýdku, ale zatím neúspěšně :( tak doma cvičíme s Vašíkem podle videa, které z Vašeho cvičení nahrála sestra a je to super! Moc díky!

Re: Cvičení mrňousků

(Martina, 12. 4. 2012 19:27)

Taky moc děkuju, snad se cvičení líbí i ostatním! Tak až zase přijedete, budeme se těšit... :)

Ve zdravém těle zdravý duch

(Michaela Sedlatá, 10. 4. 2012 22:06)

Setkání s Martinou mám ve Vendulčině (6 měsíců) kronice dvakrát podtržené. Díky prvotní konzultaci se ze mě stala sebevědomá maminka jistě manipulující se svým milovaným drobkem. Ale co je důležitější, mám dobrý pocit z toho, že dělám všechno proto, aby Vendulka mohla v budoucnu aktivně sportovat, vyhnula se civilizačním onemocněním pohybového ústrojí a ve stáří mohla vesele cestovat po světě a to po svejch. Co ale aktuálně oceňuje především Vendulka, jsou pravidelná cvičení placiček v Milovicích a v Nymburce. Netušila jsem, že už od 7 týdnů bude mít Vendulka svůj kroužek, ba co víc, že z něj bude takto nadšená! Martinu obdivuju za její přístup k dětem a maminkám, který je kombinací profesionality a lidskosti. Pro mě je vzorem a výzvou zároveň a pro Vendulku jednoznačně nejoblíbenější tetou ;)

Re: Ve zdravém těle zdravý duch

(Martina, 11. 4. 2012 21:12)

Míšo, děkuju, ale za tolik chvály se budu červenat ještě dlouho, to už dávno budete v Kuličkách... :)